Webové sladkosti: Oldfield a Lálinka
zdroj: Novinky.cz - 8.2.2001 - autor: Zuzana Fenclová

následující odstavec byl vyňat z článku Webové sladkosti: Oldfield a Lálinka, uveřejněném dne 8.2.2001 na serveru Novinky.cz.

  České stránky o Miku Oldfieldovi nazvané Taurus II oslavily v pondělí 5. února rok své existence. Jejich autoři mají být na co hrdí: stránky jsou informačně i graficky na velmi vysoké úrovni. Zamlouvá se mi i jazykové zpracování, webík neobsahuje žádné hrubky, kterých jsou jinak fanouškovské stránky plné.
  A co všechno tedy Taurus II nabízí? Podrobný životopis Mika Oldfielda a přehledně zpracovanou diskografii, u které vedle obrázků přebalu desky nechybí ani vlastní komentář tvůrců stránek. Dále články z českého tisku týkající se slavného umělce. Tato stránka je uvedena kouzelnou větou: "Níže uvedené články se většinou neshodují s našimi názory, nicméně vyšly v tisku, a proto jsou zde uvedeny. Z tohoto důvodu vás prosíme, abyste nás za jejich obsah nekamenovali.“ Za pozornost také stojí databáze textů k Oldfieldovým songům a představení jeho spolupracovníků. Určitě se mrkněte do sekce Ostatní, kde jsou pro vás přichystané různé dobrůtky, a také na stránku Rarity, která obsahuje Oldfieldovy skladby, které nebyly nikdy oficiálně vydány žádným hudebním vydavatelstvím.