Taurus II - Mike Oldfield
zdroj: Terese - 12.3.2001 - autor: Adam Hošek

Určitě jste o něm slyšeli, ale možná nevíte, že Mike Oldfield je špičkovým hudebníkem s velice rozmanitými hudebními motivy, které se jen tak neslyší. Navštivte o něm stejně bohatý československý web!

Už jsem se chtěl rozplývat nad Mikovou hudbou, ale mám říct něco o webu a ne o něm ;-). V prvé řadě mě zaujal i design, což je poslední bod k dokonalosti obsahu webu. Hned na úvodu vřelé uvítání autorů a posledních pár novinek. Jako druhý bod samozřejmě nesmí chybět Mikova biografie. Je rozdělěna do tří částí a je celkem dost rozsáhlá (3. část je překládána, ostatně celý web se pořád vyvíjí). Dále jste určitě čekali diskografii. Najdete zde výpis všech jeho desek, u většiny je i krátký, ale obsáhlý komentář - můžete se dočíst zejména o různých zajímavostech, které byste nikdy nečekali. Například vám doporučuji se seznámit se vznikem desky Amarok s jedinou stejnojmennou šedesátiminutovou skladbou, budete možná překvapeni :-).
Takže zpět ke stránkám. Zajímat vás budou texty skladeb a články z tisku, ve kterých je také pár zajímavých (i protichůdných) informací. Z dalších můžete přispět do knihy hostů, ale poutavější budou odkazy na další stránky a nakonec sekce ostatní. Zde naleznete pár zajímavostí a kuriozit, viděli jste originální "strategický" rozpis skladby Taurus II?

grafika: 4 - obsah: 5 (max.5)